Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Tuvalet tıkanıklığı ile karşılaştığımız zaman tıkalı tuvalet nasıl açılır diye araştırma yaparız. Ekin Tesisat olarak Tuvalet tıkanıklık açma işlemi sürekli karşılaştığımız bir sorundur. Kırmadan garantili tuvalet tıkanıklığı açıyoruz.

Ankara Tıkalı Tuvalet Açma:Uygun Fiyat
Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma:Garantili Hizmet
Ankara Tuvalet Gideri Açma:Ankara 7/24 servis


Ankara Tuvalet Açma

Tuvalet Neden Tıkanır?

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Tuvalet tıkanıklığının birden çok sebepleri vardır. Bu sebeplerin başın da bilinçsiz ve yanlış kullanım gelmektedir. Tuvalet gider boruları içerisinde atık maddelerin zamanla boru içerisine yapışarak daralmasına sebep olmaktadır. İçerisini atılacak kaba bir maddeyle de kısa sürede tıkanmasına sebep olacaktır.
Tuvalet gider borularının yâda tuvalet boru hatlarının tıkanma sorunu sanıldığı gibi kırarak değil kırmadan robot cihazlar ile tıkalı tuvalet açıla bilmektedir.
Tuvalet gider tıkanıklığı açma da artık gelişmiş kameralı cihazlar kullanan firmamızdan destek alabilirsiniz. Tuvaletinizi kırılmadan yeni bir tadilat işlemi başlatmadan tıkanan tuvalet giderlerinizi kırmadan açıyoruz.
Tuvalet tıkandıklarında en önemli şey sağlık ve hijyen açısından gider borularının ivedilikle açılması gerekmektedir. Tuvalet tıkanıklığı ana hat borusunda oluşmuşsa üst katlarda kullanılan tuvaletlerin sizin tuvaletinizden çıkmasına sebep olacaktır. Evinizde kötü ve sağlıksız ortam oluşturan tıkanan tuvaleti açma işlemi için hızlı servisimiz ile kırmadan tıkalı tuvaleti açma işlemini gerçekleştiriyoruz.
tıkla ara

Cihazla Kırmadan Tuvalet Açmak

Ankara’da tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti veren firmamız gider boruları içerisine endoskop kamerası ile girilir ve tıkanıklığın ne tür atıktan kaynaklı olduğunu tespitini yaparız ve tuvalet giderinde ne tür işlem yapılacağına karar veririz. Robot makineyle kırmadan acılan tuvalet tıkanıklığı açma işleminde almış olduğumuz kamera görüntüsüne göre tıkanıklığın türüne göre tuvalet açma yöntemleri uygulanır. Tuvalet tıkanıklığını kırarak açıldığı zaman maliyetli ve tadilat işine başlanmaktadır Ekin Tesisat olarak tuvalet gider hatlarını boru çapına ve tıkanıklığın sebep olduğu cisime uygun robot makine ile kırmadan tuvaletinizi zarar vermeden kısa sürede açmaktayız. Garantili ve kaliteli hizmet sağlayan Ekin Tesisat Ankara ve ilçelerinde tıkalı tuvalet açma hizmeti vermektedir.

Tuvalet Tıkanma Sebepleri

  • Tuvalet içerisine düşürülen kaba cisimler
  • Peçete ve ıslak mendil atılması
  • Saç kılları atılması
  • Bulaşık süngeri atılması
  • Çocuk bezlerinin düşürülmesi
  • Tuvalet Kağıdının atılması

Belirtmiş olduğumuz nedenlerden kaynaklı tuvalet tıkanmaları gerçekleşmektedir. Tuvaletlerimiz bilinçli kullanıldığı zaman tıkanıklık tuvalet gider hatlarında olmayacaktır.

Tuvalet Tıkanıklık Açma Yöntemleri

Tuvaletimiz tıkandığı zaman panik yaparız ne yapacağımı bilemeyiz şaşırır ve aklımıza hiçbir şey gelmez Ankara tuvalet açma firmamızı arayın kırmadan tuvalet tıkanıklığını açalım. Tıkalı tuvaleti kendiniz açmak istiyorsanız deneyeceğiniz bir takım yöntemler vardır.

Tuvalet Pompası İle Tıkanıklık Açma

Tuvalet tıkanıklığını tuvalet pompası kullanarak açmayı deneyebilirsiniz. Tuvalet gider ağzına tam oturacak şekilde pompayı yerleştirmelisiniz. Dik bir açıyla hızlı bir şekilde aşağı yukarı çekerek pompalayın boru içerisinde basınç oluşturun, oluşan basınç boru içerisinde tıkanıklığa neden olan cismi oynatarak lagara gitmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde pompalama yapılarak tuvaletin tıkalı giderini açma işlemi başarılı olur.

Tuvalet Tıkanıklığını Tel Kullanarak Açma

Tıkalı tuvaleti açmak için evinizde bulunan askı telinden yardım alabilirsiniz. Öncelikle askı telini düzelterek işe başlarız telin uç kısmına bir bez bağlayıp tuvaletin giderine sokarız ve ileri geri göndeririz bu sayede tuvalet tıkanıklığı açılacaktır. Tıkalı tuvalet gideriniz bu şekilde açılmadıysa gider hatlarında daha ileride tıkanma var demektir. Bizimle iletişime geçin biz açalım.

Sıcak Su Dökerek Tuvalet Gideri Açma

Tuvalet tesisatının tıkanma sebeplerinden biride ilk başta yapılan usta hatalarından kaynaklı olmasıdır. Tuvalet gider borusunda eğim verilirken yetersiz yada ters eğim de borunun döşenmesinden kaynaklı tuvalet kullanıldığı zaman suyun gitmesi pisliğin gitmemesi ve birikerek tıkanıklığa sebebiyet vermesidir. Böyle bir durumda kaynar suyu tuvalete dökerek biriken pisliğin parçalanarak gitmesini sağlayabilirsiniz.
tıkla ara

Karbonat Sirkeyle Tuvalet Açma

Karbonatın yapısal etkeninde bulunan çözelti özelliği sayesinde sertleşmiş kireç tabakalarının çözülerek tuvaletin açılmasını sağlayacaktır. Gider borularının zamanla kireç kaplamasından kaynaklı gider hatları tıkalı ise bu çözüm tuvaletinizi açacaktır. Karbonat tuvalet içerisine dökülür üzerine sirke dökülerek 2 etken maddenin reaksiyon göstermesiyle kaynamaya başlar ve boru içerisinde oluşan kireç eriyerek yok olur.

Robot Makine İle Tuvalet Açma

Tuvalet tıkanıklığına deneyimsiz yapılan müdahalelerden kaynaklı daha büyük ve maliyetli sorunlar çıkarmaktadır. Ekin Tesisat olarak tuvalet tıkanıklığını kırmadan garantili açıyoruz. Gelişmiş robot cihazlarımız sayesinde tuvalet gider borularına zarar vermeden 30 metreye kadar tıkanan yeri açabiliyoruz.  Gider açma cihazına takılan özel uçlar sayesinde tıkalı yerde sert bir tabaka oluşmuşsa uygun aparatla parçalayarak tıkanıklığı acıyoruz. Eğer tıkanıklığın sebebi poşet ıslak mendil gibi kırılmayacak bir cisimde yine cihazımızın farklı uçları yardımıyla gider borusundan çekip çıkarıyoruz.
TIKALI TUVALET AÇMA

Tıkalı Tuvalet Nasıl Açılır 

Tuvalet Tıkanıklık Nasıl Açılır? Sorusunu sürekli duyuyoruz. Ankara geneli tıkanıklık açma firması olarak kameralı tuvalet açma cihazımız ile önce boruda oluşan tıkanıklığın sebebini buluyoruz sonra robot makine ile tıkanıklığı açıyoruz. Ekin Tesisat olarak yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Sizlerin de evinizde tuvalet tıkanıklık sorunu varsa Ankara ve ilçelerinde 7/24 iletişime geçe birsiniz.

Tıkanmış Klozet Açma Kimyasalı

Tıkanmış Klozet açan kimyasallar diye araştırdığımızda birçok sıvı etken bulunmaktadır. Bu ürünlerin kimyasal bazlı olması kesinlikle tuvalet açıyor anlamına gelmez tuvalet gider boruları bilinçsiz açılmaya çalışılmasına bağlı zarar görmesine sebep olmaktadır. Garantili tuvalet tıkanıklık açma hizmeti için bizi arayın.

Ayrıca Kontrol Edin

Ankara Lağım Tıkanıklığı Açma

Ankara Lağım Tıkanıklığı Açma

Ankara Tıkalı Lağım Açma Ankara Lağım gideri açma, Lağımın tıkanmasında tuvaller gideri nasıl açılır diye …

Telefon et