Ankara Su Tesisatçısı

Ankara Su Tesisat

Ekin Tesisat olarak Ankara da müşteri odaklı kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. Firmamız son teknolojik gelişmiş cihazlar ve işinde deneyimli ustalarımız ile Ankara ve merkez ilçelerine haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Yapmış olduğumuz hizmetlerde TSE ‘li ve birinci sınıf malzeme kullanılarak tamir ve tadilat işlerini yapmaktayız.

Ankara da Su kaçak tespiti, tıkalı gider açma, koku tespiti, klozet tamiri, makineli petek temizleme işlerini yapmaktayız Yapılan işlere garanti vermekteyiz.
Ankara su tesisatçısı

Ankara Su Tesisatı Arıza Tamiri

Ankara su tesisat tamiri, firmamız su patlaması, su kaçağı, su sızıntısı, tıkalı klozet, tıkalı duş gideri, tıkalı mutfak gideri, tıkalı tuvalet gideri, gibi bir sunun yaşadığınızda ya da klozet montajı, klozet tamiri, tuvalet taşı değişimi, su tesisatı döşeme, pis su gider hattı montajı, v.s. Ekin Tesisat olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz, Arıza ve tamir işlerinizi deneyimli ustalarımız ve gelişmiş ekipmanlarımız ile en doğru şekilde çözelim.
tıkla ara

Ankara Su Tesisatı Yenileme

Ankara su tesisatı tadilatı, Tesisat yenileme işi sıklıkla eski binalarda çıkmaktadır eskiden evlere yapılan metal su borusunu plastik su borusuna çevirme işlemi yapılmaktadır. Yeni binalarda ise banyo dizaynını yapmak istediğimiz zaman tesisat sisteminde tadilat yapılması gerekmektedir. Tesisat sistemi döşenirken hata payı olmaması gerekmektedir su borusunda yapılan küçük bir hata yada su sızıntısı fayansın kırılarak tesisatın tamiri yapılmasını gerektirmektedir. Bu durumun yaşanmaması için uzman bir şirket ve deneyimli ustalarla çalışılması gerekmektedir. Ekin tesisat olarak tüm sorunları detayına kadar düşünür ve en iyi hizmeti sunarız

Ankara Cihazla Su kaçağı Tespiti

Ankara ve ilçelerinde Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespiti Yapıyoruz. Muhtemelen başınıza gelebilecek sorunlardan birisi de tesisat sisteminde oluşan su kaçaklarıdır.  Firmamız deneyimli usta ve teknolojik cihazlar ile su kaçaklarını noktasal olarak bulup fayans ve parkelerinizi kırılmadan tamirini en kısa sürede yapmaktadır. Ankara da su kaçağı tespiti yapan firmamızdan her türlü bilgiyi ve desteği alabilirsiniz.

Ankara Tıkalı Boru Açma

Ankara tıkalı gider açma, Ekin Tesisat olarak gelişmiş makineler ve tecrübeli ustalarımız ile pis su gider borularının tıkanmalarını kırmadan açıyoruz. Tıkalı tuvalet açma, banyo gider tıkanıklığı açma, tıkalı mutfak gideri açma, tıkalı lavabo açma, lagar tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma, tıkalı süzgeç açma, tıkalı yağmurluk açma, hizmetlerini vermekteyiz. Gider borularında oluşan tıkanıklığı açıyoruz. Bulunduğunuz yerde tıkalı boru açma işiniz varsa firmamızla iletişime geçebilirsiniz kameralı görüntüleme ve tıkalı kanal açma ekipmanları ile sorunu en kısa sürede çözmekteyiz.

Ankara İlaçlı Petek Temizliği

Ankara da Petek temizliği makine ve ilaçlı kimyasal ile yapılmaktadır. Tesisat sisteminin düzgün çalışması için her sene peteklerinizin temizlenmesi gerekir. Evinizin ısıtmamızı sağlayan peteklerin bakımlarının ihmal edilmemesi gerekmektedir aksi takdirde petek içerisinde tortu pas ve kireçlenme oluşmaktadır oluşan bu tortu petek kanallarını tıkayarak kombiyi yüksek derecelerde yakmanıza rağmen peteklerin ısınmamasına neden olacaktır.

Temizlik yapılmayan sistemler zaman geçtikçe daha çok sorunlara yol açmaktadır. Kalorifer petek temizleme için firmamızla iletişime geçiniz deneyimli ustalarımızla ısıtma sistemine ilaçlı petek temizliği uygulayarak ısınma sorununuzu en doğru şekilde çözelim.

Ankara Klozet Tamiri

Ankara klozet tamircisi, ilk bakışta kolay gibi görünen ve her vatandaşımızın yapabileceği hissine kapılarak; değişim, tamir ve onarıma başlaması durumu sorunları daha da büyütmektedir. Ekin tesisat olarak bizimle iletişime geçin. Klozet tamiri, klozet iç takım değişimi, sifon tamiri, klozet su sızdırması, gömme rezervuar tamiri, gömme rezervuar iç takım değişimi, gömme rezervuar montajı gibi tamir ve montaj işlerinizi deneyimli ustalarımız ile en kısa sürede yapmaktayız.
Ankara su tesisat firması

Evimde Su Kaçağı Var

Ankara su kaçağı bulma, Evinizin tesisat borularında su kaçağı varsa gelişmiş cihazlarla bulmaktayız. Tesisat sisteminde oluşan su kaçaklarını üç sınıfta sıralaya biliriz. Temiz su tesisatı kaçağı, Pis su tesisatı kaçağı, Kalorifer tesisatı kaçağı, evinizde su kaçağı varsa Ekin Tesisat Ankara su tesisatçısı firmamızla iletişime geçerek, profesyonel yardım almalısınız.

Ankara Sıhhi Tesisat Ustası

Ankara su tesisatçısı, Ankara su tesisat ustası, Ankara en yakın su tesisatçısı, alo tesisat, acil tesisatçı, Ankara acık tesisatçı, Ankara sıhhi tesisat ustası, Ankara su ustası, tesisatçı, Ankara en yakın su tamircisi, su tesisat montajı. Ankara gömme rezervuar su kaçağı, Ankara gömme rezervuar tamiri, tesisat onarımı, Ankara su tesisatı tamir servisi, tesisat tamir ustası, su tesisat arıza bulma, Ankara su borusu yenileme. Su tesisatı döşeme, Ankara kalorifer tesisatı yapan usta. su kaçak tespiti, petek temizleme, tıkalı gider açma, tıkalı kanal açma.
tıkla ara

Ankara Su Tesisat Firması

Keçiören su tesisatçısı, Yenimahalle su tesisatçısı, Pursaklar su tesisatçısı, Mamak su tesisatçısı, Çankaya su tesisatçısı, Gölbaşı su tesisatçısı, Çayyolu su tesisatçısı, Ümitköy su tesisatçısı, Sincan su tesisatçısı, Eryaman su tesisatçısı, Hüseyingazi su tesisatçısı.

Ayrıca Kontrol Edin

ANKARA TIKALI GİDER AÇMA

Ankara Tıkalı Gider Açma

Kırmadan Tıkalı Gider Borusu Açma Ankara Tıkalı Gider Açma, Ekin Tesisat olarak gelişmiş makineler ve …

Telefon et